Топ
-18%

Винный столик с отверстием D-35 Карпатский бук Столик для вина
400 ₴
330 ₴
- Готово к отправке
- Код: ВО02
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
«Представляємо наш вишуканий винний стіл, шедевр майстерності та елегантності. Виготовлений вручну з натуральної деревини преміум-класу, цей стіл є не просто функціональним предметом, а справжнім витвором мистецтва. Його елегантний дизайн і багаті візерунки зерна додають нотку вишуканості будь-якому простору .
Подаруйте собі задоволення від розваг за цим винним столиком із просторою поверхнею для виставлення ваших улюблених пляшок і фужерів. Його міцна конструкція забезпечує стабільність, а у ретельно розроблених відділеннях все впорядковано та під рукою.
Незалежно від того, чи збираєтеся ви провести світську зустріч чи насолоджуєтеся тихим вечором, наш винний стіл створить ідеальну атмосферу. Уявіть чудові моменти, якими ви ділитеся з друзями та коханими, насолоджуючись вишуканим вином і беручи участь у захоплюючих розмовах навколо цього приголомшливого центрального елемента.
Відчуйте радість володіння предметом позачасової краси, який доповнює ваш вибагливий смак. Кожен винний столик ретельно виготовлений з увагою до деталей, демонструючи природну красу деревини та випромінюючи ауру вишуканості.
Зробіть свій домашній декор кращим і покращте враження від вина за допомогою нашого виняткового винного столу. Перегляньте нашу колекцію зараз і візьміть додому пристрій для розмови, який легко поєднує функціональність і елегантність».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Форма | Круглая |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Бежевый |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 170 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Колесики (колесные опоры) | дерево |
| Полки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы | круглая |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴








