Топ

Дерев'яний винний столик Дуб серце 36х36х17см Дерев'яний Столик у формі Серця
550 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: сер025
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Любите романтичні вечори із другою половинкою чи вечір у колі веселою компанією? Наш Інтернет магазин пропонує Вам винний столик на 5 відділеннь для їжі, 2 виїмки для келиха і місце в центрі столу для пляшки. Виготовлений столик з карпатського Букая. Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі. Розмір столу у розкладеному вигляді 35х35х17см. Покритий столик харчовою олією, тому не шкідливий для здоров'я і допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | круглая |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Масло+воск |
| Стиль исполнения | Классический |
| Диаметр | 36 см |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Полки | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 170 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал | Дерево |
| Длина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴










