
Дерев'яний винний столик Бук (Хвилька) 50х30х17см
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ВХ5031
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтичні вечері з другою половинкою чи вечір у колі веселої компанії? Наш магазин пропонує Вам винний столик на 2 відділення для їжі, 2 виїмки для келихів та місце для пляшки. Виготовлено столик із дуба. Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі. Розмір столу у розкладеному вигляді 50х30х17см. Покритий столик харчовою олією, тому не шкідливий для здоров'я та допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 170 мм |
| Вага столика | 2 кг |
| Товщина стільниці | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картон та стрейч, за додаткове пакування платити не потрібно) . СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання . Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.










