Топ

Ключниця Ключниця для ключів HOME
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: к09
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця![]()
Розмір: 23*18 см.
Метеріал: хдф, 5 мм.
Малюнок нанесений лазерним принтером ( не наклейка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Висота ключниці | 230 мм |
| Глибина ключниці | 20 мм |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | ДВП |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина ключниці | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: Швидка відправка. власне пакування.


