Топ

Пивний столик на 4 секції Бук Пивний столик з дерева
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСБ
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пивний столик на ніжках (розкладні) на 2 пляшки пива та 4 секції для закусок. Матеріал - дерево Бук
Розмір 35 см*27см*2,5см Висота 17 см
Стійкий та гладенький на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Покриття | Олія + віск |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 350 мм |
| Висота столика | 25 мм |
| Вага столика | 2 кг |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Да |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картонну коробку розміром 35*35*6 см. Вартість якої вже включена у вартість столика.










