
Винний столик Дуб з ручками 50*30
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВОВ04
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтические вечера со второй половинкой или вечер в кругу веселой компанией? Наш Интернет магазин предлагает Вам винный столик на 4 отделения для еды, 4 выемки для бокала и место в центре стола для бутылки. Изготовлен столик из дуба Ножки у стола раскладные, поэтому он займет как минимум места на вашей кухне. Такой столик удивит Ваших гостей и станет изысканностью при подаче. Размер стола в разложенном виде 50х30х17см. Покрытый столик пищевым маслом, поэтому не вреден для здоровья и помогает хранить стол в первозданном виде.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 170 мм |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Довжина столика | 500 мм |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Покриття | Олія + віск |
| Полиці | натуральне дерево |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Фасади | натуральне дерево |
| Форма стільниці | овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картон та стрейч, за додаткове пакування платити не потрібно СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.










