ТопПодарунок

Дерев'яний столик винно-пивний столик з Дуба 50*30 для пива та вина
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВП5030
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дерев'яний столик винно-пивний столик з Дуба 50*30 для пива та вина»
Дерев‘янийстолики для вина та пива.
Виріб ручної роботи з дубу.
Якісно виготовлений та покритий спеціальним масло воском будуть прикрашати ваш інтер‘єр та додадуть теплої затишної енергетики оселі
І чи варто казати, що такі незвичайні речі стануть чудовим подарунком
А ще столик ідеально підходить для пікніка, оскільки є вмістким як для закусок, так і для келихів та пляшки вина, та двох пляшок пива.
Розмір 50*30 см
висота 17 см
Виріб ручної роботи з дубу.
Якісно виготовлений та покритий спеціальним масло воском будуть прикрашати ваш інтер‘єр та додадуть теплої затишної енергетики оселі
І чи варто казати, що такі незвичайні речі стануть чудовим подарунком
А ще столик ідеально підходить для пікніка, оскільки є вмістким як для закусок, так і для келихів та пляшки вина, та двох пляшок пива.
Розмір 50*30 см
висота 17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Тематика декору, малюнка | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага столика | 2.5 кг |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Глибина столика | 300 мм |
| Висота столика | 20 мм |
| Довжина столика | 500 мм |
| Покриття | Олія + віск |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Стан | Нове |
| Полиці | натуральне дерево |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴











