
Скарбничка для грошей На мрію Колосок 365 днів (№11)
235 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: с0014
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Очень популярная копилка 365 дней "на мечту". Если каждый день откладывать сумму от 1 до 365 грн. в течение года можно легко накопить 66 тысяч 795 грн. Каждый день кладем в копилку любую сумму и зачеркиваем ее в таблице. Когда все цифры будут зачеркнуты – у вас будет 66.795 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал | ДВП |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляємо в зібраному і розібраному вигляді. Пакуємо у стрейч та картонну коробку.


