Новинка

Дерев'яна Ключниця на стіну 35*29 см. №2
230 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: к01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключниця - це не тільки красива, але і дуже зручна і функціональна річ, яка стане в нагоді в кожному будинку та офісі. Ваші ключі будуть у надійному місці, а обстановка доповниться ще одним красивим декоративним елементом. Розміри 35*29 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 290 мм |
| Комплектація брелоками | 0 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | ДВП |
| Наявність дверки | 0 шт. |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Ширина ключниці | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуємо в коробку 35*35 см . Швидка відправка.


