
Менажниця дерев'яна секційна тарілка овальна Бук на 4 секції 30 см.
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: мен087
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красива Букова менажниця з декількома відділеннями, призначених для подачі холодних
закусок, завдяки якому Ви справите враження на своїх гостей. Довговічність виробів Бука
та унікальна структура деревини роблять цей незвичайний виріб вписуваним у
будь-який класичний стіл. Обмежена кількість.
Менажницю виготовлено з деревини дуба .
. СПОСІБ ДОГЛЯДУ: мити під проточною холодною водою, витирати насухо після кожного використання
. Час від часу змащувати соняшниковою олією, після чого дати ввібратися. Не
використовувати в посудомийній машині, мікрохвильовій печі та духовці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: Менажниця 30 см , матеріал Бук . Власне пакування та швидка відправка. Менажниця добре відшліфована та покрита олією, чудовий девайс для дому.

