
Дитячий Дерев'яний Пазл "Карта України", кольорова, 35*23 см.
300 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пазл карта (Україна) з дерева креативний та незвичайний подарунок для дитини. Це стильна та екологічно чиста прикраса вашого будинку.
Розвиваюча Іграшка Карта України пазл буде чудовим доповненням до сімейного дозвілля. Завдяки цьому пазлу гри з дитиною стануть не лише веселими, а й корисними для розвитку дитини.
Неймовірна захоплююча іграшка-пазл Карта України із екологічно чистого дерева.
Розмір: 35х23.5х0.5см
Розвиває моторику рух, фантазію та логіку.
Виготовлений із високоякісної фанери 1 сортів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Размеры | |
| Высота | 23 см |
| Диаметр | 23 см |
| Длина | 35 см |
| Толщина | 1 см |
| Ширина | 23 см |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴





