
Дерев'яна скринька для гроше" Колір (Червоно жовта Вишивка).
275 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: б031
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скринька "Сімейний бюджет" - ідеальний варіант, щоб розподілити свої витрати.
Плануємо та економимо.
Вона стане корисним та потрібним подарунком на будь-яке свято!
Скринька допоможе правильно розподіляти витрати сім'ї.
Матеріал - білий ламінований HDF, екологічний, зборка без клею.
КОЛІР: Одна сторона біла, задня - коричнева.
Розмір (ШхВхД): 24 х 17 5х 8, 5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 175 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Материал | ДВП |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Абстракция |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴






