НовинкаПодарок

Дубовий Пивний столик з підставкою для телефона 50x30 см. Пивний столик
650 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ПВП021
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 25 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Дубовий Пивний столик з підставкою для телефона 50x30 см. Пивний столик»
«Представляємо наш вишуканий пивний винний стіл з підставкою для телефона, шедевр майстерності та елегантності. Виготовлений вручну з натуральної деревини преміум-класу, цей стіл є не просто функціональним предметом, а справжнім витвором мистецтва. Його елегантний дизайн і багаті візерунки зерна додають нотку вишуканості будь-якому простору .
Подаруйте собі задоволення від розваг за цим винним столиком із просторою поверхнею для виставлення ваших улюблених пляшок і фужерів. Його міцна конструкція забезпечує стабільність, а у ретельно розроблених відділеннях все впорядковано та під рукою.
Незалежно від того, чи збираєтеся ви провести світську зустріч чи насолоджуєтеся тихим вечором, наш винний стіл створить ідеальну атмосферу. Уявіть чудові моменти, якими ви ділитеся з друзями та коханими, насолоджуючись вишуканим вином і беручи участь у захоплюючих розмовах навколо цього приголомшливого центрального елемента.
Відчуйте радість володіння предметом позачасової краси, який доповнює ваш вибагливий смак. Кожен винний столик ретельно виготовлений з увагою до деталей, демонструючи природну красу деревини та випромінюючи ауру вишуканості.
Зробіть свій домашній декор кращим і покращте враження від вина за допомогою нашого виняткового винного столу. Перегляньте нашу колекцію зараз і візьміть додому пристрій для розмови, який легко поєднує функціональність і елегантність».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Бежевый |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 20 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес столика | 2 кг |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Глубина столика | 300 мм |
| Высота столика | 170 мм |
| Длина столика | 500 мм |
| Состояние | Новое |
| Полки | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴











