Новинка

Винний Дубовий овальний столик на 4 бокали з отвором для пляшки 50*30
650 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: ОВО04
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір винного столика в розкладеному вигляді 50 х 30 х 17 см. Матеріал: дерево Карпатський Дуб. У столику є виїмки для 4 келихів. Столик покритий рослинним маслом.
Перед вами оригінальний виріб, який привнесе у ваше повсякденне життя більше романтики і приємних вражень – оригінальний винний столик ручної роботи. Столик виглядає ефектно оснащений складними ніжками. Що дозволяє брати його з собою на пікнік або просто радувати смачними романтичними вечерями своїх коханих. Як матеріал для створення даного столика використовувалося зрощене дерево, столик відрізняться бездоганною якістю і зручністю. Столик оснащений спеціальним отвором для фіксації винної пляшки і чотирьох келихів. Параметри виробу складають: 50 х 30 х 17 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | овальная |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 2 кг |
| Высота столика | 170 мм |
| Глубина столика | 300 мм |
| Длина столика | 500 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 360 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Дерево |
| Форма | Овальная |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴










