Новинка

Дошка для піци кругла 38 см Товста клеєна
350 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0113
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діаметр дошки для піци 38 см. Товщина 1,5 см. Матеріал: дерево бук
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 38 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 380 мм |
| Длина | 380 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴



