Новинка

Набір дощечок для піци 3 шт на підставці Обробні дошки Дошки для піци
399 ₴
- Готово к отправке
- Код: д01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Насолоджуйтесь елегантністю та природнім шармом з нашим набором круглих дощечок з підставкою. Виготовлений з пропареного бука, цей набір ідеально підходить для сервірування вашого улюбленого смачного страви. Кожна дощечка має діаметр 28, 30 та 32 см, надаючи вам можливість розмістити різноманітні страви з великим комфортом. Додайте чарівного вигляду вашому столу та насолоджуйтесь гармонією природних матеріалів у кожній страві."- Набір круглих дощечок з підставкою
- Матеріал- Бук (пропарений)
- Діаметр дощечок - 28, 30, 32см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 380 мм |
| Диаметр | 320 мм |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴





