Новинка

Деревянная доска для нарезки Разделочная доска для нарезки 24.5*34.5
350 ₴
- Готово к отправке
- Код: дн025
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев'яні дошки - це один з найнеобхідніших речей на
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
Дерев’яна дошка для нарізання або подачі
Розмір: 24,5*34,5
Матеріал- дуб
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 245 мм |
| Длина | 345 мм |
| Материал | Дерево |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 245 мм |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴
- Способ упаковки: Пакуємо у власне пакування, якість хороша






