Новинка

Дерев'яна Тарілка для закусок з Черешні з відділенням для соусу та м'яса 40 см
450 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: тар04
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дерев'яна тарілка це витончений виріб, виготовлений з Черешні. Її компактний розмір 39 см робить її ідеальною для сервірування закусок, десертів та інших легких страв. Тарілка має природний відтінок дерева, який надає їй унікальний шарм та природну красу. Завдяки використанню дерева, кожна тарілка має свій власний унікальний малюнок та текстуру, що робить її особливою. Ця дерев'яна тарілка стане прекрасним доповненням до вашого столу та приверне захоплені погляди гостей. Ручна робота та використання натуральних матеріалів роблять її екологічно безпечною й міцною. Пропитана олією та воском.
Чудово підійде для подачі шашлику
Розмір:
39 см у діаметрі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Длина | 400 мм |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Материал | Дерево |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Форма | Круглая |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Золотистый |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴




