
Дубовий столик з підставкою для пляшки Столик у формі Серця
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 011131
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтичні вечори із другою половинкою чи вечір у колі веселою компанією? Пропонуємо Вам винний столик на 5 відділеннь для їжі, 2 виїмки для келиха і місце в центрі столу для пляшки. Виготовлений столик з карпатського Дуба. Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі. Розмір столу у розкладеному вигляді 35х35х17см. Покритий столик харчовою олією, тому не шкідливий для здоров'я і допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Покриття | Масло |
| Стиль виконання | Класичний |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 170 мм |
| Глибина столика | 360 мм |
| Довжина столика | 360 мм |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 |
| Висота | 170 мм |
| Висота столу | 170 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр стільниці | 360 мм |
| Довжина: | 350 мм |
| Довжина столу | 360 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина стола | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картонну коробку розміром 35*35*6 см. Вартість якої вже включена у вартість столика.










