Новинка

Сувенірна Гітара Шустов 54 см.
750 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7776
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дуже оригінальна та приваблива сувенірна ГІТАРА, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Напій йде у комплекті зі Гітарою. Ручна робота.'
Сувенірна ГІТАРА з бутилкою двома чарками Чудовий подарунок 54 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес изделия | 2 г |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴









