
Дерев'яний Автомат-Гумкостріл "AK -47" із STANDOFF 2, іграшкова зброя
250 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: ак 47
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Модель із фанери (готовий зібраний варіант) модель зброї, що стріляє гумками для грошей. Гумки в комплекті.
Активна модель автомату AK -47, 4 зарядний механізм. Максимум позитива..... Патрони продаються в найближчих Канцтоварах.
Аксесуари можуть трохи відрізнятись від представлених на фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Автомат |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Красный |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 160 мм |
| Вес | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

