
Набір дерев'яних дощечок кухонні дошки на металевій підставці набір 3 в 1 Бук
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0115
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
"Насолоджуйтесь готуванням з комфортом та стилем за допомогою нашого набору дерев'яних кухонних дощечок на металевій підставці. Цей набір 3 в 1 включає в себе три різних розміри дощечок, виготовлених з високоякісного букового дерева, що гарантує їхню міцність та довговічність. Зручна металева підставка дозволяє зберігати дощечки в порядку і зекономити місце на вашій кухні. Цей набір є ідеальним рішенням для будь-якої кухні, надаючи вам можливість готувати з задоволенням та елегантністю."- Набір дощок на металевій підставці 🔥
- Матеріал - Бук🌳
- Розмір дощок - 15х30см, 18х33см, 20х36см📏
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуємо у власне пакування, Швидка відправка.









