
Новорічний музичний світильник "Санта з оленями №1" від USB та батарейок , 18x26x8см (Новорічний LED ліхтар)
999 ₴
- Нет в наличии
- Код: g02
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новорічний нічник з музикою стане відмінним декором до новорічних свят. Такий сувенір створить затишну різдвяну атмосферу і стане класним подарунком для друзів і сім'ї!
Новорічний нічник:
· два типи роботи:
1) має підсвічування і автометель (маленький вентилятор піднімає "сніг" у повітря);
2) програється музика
3) в комплекті USB кабель (можливе живлення від USB)
· працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект);
· упакований у фірмову коробку;
· служить гарним новорічним подарунком для дітей, друзів і колег.
У компанії з таким сувеніром можна провести досить тривалий час. Він заворожує, змушує вдивлятися в невідчутні деталі, згадувати найкращі моменти року, що минає і загадувати нові бажання. Подарувати близьким казку так просто.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Длина | 25 мм |
| Длина шнура | 2 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник-проектор |
| Толщина изделия | 100 мм |
| Форма светильника | Квадратная |
| Ширина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴










