
Новорічний музичний світильник "Сніговик" від USB та батарейок , 18x26x8см (Новорічний LED ліхтар)
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: g02
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новорічний нічник з музикою стане відмінним декором до новорічних свят. Такий сувенір створить затишну різдвяну атмосферу і стане класним подарунком для друзів і сім'ї!
Новорічний нічник:
· два типи роботи:
1) має підсвічування і автометель (маленький вентилятор піднімає "сніг" у повітря);
2) програється музика
3) в комплекті USB кабель (можливе живлення від USB)
· працює від трьох батарейок типу АА (не входять в комплект);
· упакований у фірмову коробку;
· служить гарним новорічним подарунком для дітей, друзів і колег.
У компанії з таким сувеніром можна провести досить тривалий час. Він заворожує, змушує вдивлятися в невідчутні деталі, згадувати найкращі моменти року, що минає і загадувати нові бажання. Подарувати близьким казку так просто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Довжина шнура | 2 м |
| Стан | Нове |
| Тип | Нічник-проєктор |
| Толщина изделия | 100 мм |
| Форма світильника | Квадратна |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴









