Новинка

Набор деревянных дощечек для нарезки 3 шт. и подставка
570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 011333
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В набор входят 3 прямоугольные дощечки и подставка
Материал-дерево(бук пропаренный) Покрытые пищевым маслом Размер-- Розмір -
- 20×32см,
- 22×32см,
- 24×32см
.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 20 мм |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴








