Новинка

Дерев'яна Ключниця на стіну 35x29 см. №4
430 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: к05
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключница – это не только красивая, но и очень удобная и функциональная вещь, которая пригодится в каждом доме и офисе. Ваши ключи будут в надежном месте, а атмосфера дополнится еще одним красивым декоративным элементом. Размеры 35x29 см є відділення для копійок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 290 мм |
| Комплектація брелоками | 0 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Матеріал | ДВП |
| Наявність дверки | 0 шт. |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Стан | Новий |
| Ширина ключниці | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴










