Новинка

Набор деревянного оружия №4 с CS:GO Standoff 9 шт Колір Зелений
799 ₴
- Готово к отправке
- Код: csgo 04
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гарний набір дітям для ігри. Ножі не заточені,порізатися неможливо. Безпечні для дітей.
Пістолет та автомат стріляють гумками.
Їхня перевага -що вони автоматично перезаряджаються після пострілу на 4
заряди. Матеріал з якого вони виготовлені - дерев'яна фанера.
У комплект кожної іграшки входить 10 шт.гумок,які потім можна придбати у канцелярії.
Ціна за набір-9 шт.
Пістолет та автомат стріляють гумками.
Їхня перевага -що вони автоматично перезаряджаються після пострілу на 4
заряди. Матеріал з якого вони виготовлені - дерев'яна фанера.
У комплект кожної іграшки входить 10 шт.гумок,які потім можна придбати у канцелярії.
Ціна за набір-9 шт.
- Колір: Градієнт
- Керамбіт - 19 см.
- Штик Ніж - 32.5 см.
- Тичковий ніж 2 шт. - 14.5 см.
- Ніж Метелик - 25.5 см.
- Скелетний Ніж - 24.5 см.
- Ніж Кастет - 25 см.
- Пістолет - 23 см.
- Автомат - 49 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Цвет | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 20 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Ширина упаковки | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴







