Новинка

Міні Бар Дерев'яна підставка "Бочка" для Пляшок з Відсіком для Чарок Біла
980 ₴
- Немає в наявності
- Код: БА 03
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дерев'яна підставка "Бочка" для 4 пляшок з Відсіком для Чарок
Стильний інтер'єрний подарунок для справжнього чоловіка — підставка під пляшки. Даний міні-бар легко помістить у свій корпус ємності об'ємом 0,5 і 0,75л. Вручаючи подарунок, можете доповнити його пляшкою солідного напою, який напевно прийде до столу. Урочистий і символічний подарунок, який сам може стати приводом гідно відсвяткувати будь-яку подію.
Характеристики:
- Розмір: 26х28х22 см.
- Матеріал: Фанера
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Місткість пляшок | 4 шт. |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴










