
Дошка для піци кругла 30 см з ножиком
220 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0114
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діаметр дошки для піци 35 см з ножиком для піци
До Вашої уваги представлена дошка для піци діаметром 35 см, виготовлена з бука, також ви зможете купити дошки для піци за індивідуальними розмірами. Дуже важливо щоб дошки були вже просякнуті маслами, які захищають їх від вологовбирності в результаті чого потім дерево деформуються. На даній дошці вироблено гравібвання, після чого дошка обробляється спеціальною олією.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 300 мм |
| Нескользящее основание | Да |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴




