Новинка

Меч іграшковий Lineage 2 із фанери 53 см. Меч Forgotten Blade Іграшковий Меч
250 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- В наличии
- Код: ме022
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Меч Forgotten Blade
Чудовий іграшковий меч для дітей а також поціновувачів гри Lineage 2. Безпечний і надійний, ідеальний для активних ігор та розвитку уяви. Висока якість матеріалів забезпечує довговічність і комфорт під час гри. Даний меч є втіленням фантазії будь-якого хлопчика. Адже не секрет, що в період рольової гри багато дітей розвивають і застосовують власну фантазію.
Характеристики:
- Розміри Меча: 53х12.5х1.6 см.
- Колір: Зелений
- Матеріал: Фанера
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Меч |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Синий |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 1 г |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴






