Чудовий подарунок

Подарочная коробка кругла (ХДФ) 29x10 см. №27
250 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: кор26
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коробка із дерева призначена для оформлення подарунків. Ви можете використати її як основу для композицій з фруктів, горіхів, солодощів, квітів чи навіть мила. Виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу (ХДФ) товщиною 3 мм, тому довго буде зберігати належний вигляд. З її допомогою ви зможете створити креативний та незабутній презент.
Стильне та практичне рішення для упаковки подарунка- це новорічна коробка з ХДФ яка є ідеальним вибором для створення незабутньої атмосфери свята! Коробка виготовлена з міцного ХДФ , що гарантує її міцність і довговічність.
Доступна до замовлення в двох розмірах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Диаметр | 190 мм |
| Длина | 190 мм |
| Материал | ХДФ |
| Особенности | С откидной крышкой, Со съемной крышкой, С рисунком |
| Тип | Коробка |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴

