Новинка

Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см.
950 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1771
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дуже оригінальна та приваблива сувенірна скрипка, виготовлена з двох дерев'яних площин, що повторюють конструкцію самого інструменту. Коньяк та чарки йдуть у комплекті зі скрипкою. Ручна робота.
Сувенірна скрипка з Графіном та чарками 60 см. Чудовий подарунок. Висота 60 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес изделия | 2500 г |
| Высота | 610 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Материал | Дерево |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴










