Новинка

Хлібниця деревʼяна біла 44 см.
500 ₴
- Готово к отправке
- Код: hl0144
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 44*27*17см.
- Дерев'яна хлібниця не містить шкідливих речовин, які можуть проникнути в хліб.
- Крім того, така хлібниця має естетичний вигляд і впишеться в будь-який інтер’єр.
⠀
- Екологічно та практично
- Оригінальний елемент декору в кухні
⠀
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вентиляционные отверстия | Нет |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 27 см |
| Диаметр | 27 см |
| Длина | 44 см |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴









