Новинка
-5%

Винний столик Дуб на два келихи 30 см.
400 ₴
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: дМ301
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винний столик бук 30 см . Матеріал виготовлення Дуб. Виготовлення відбувається шляхом склеювання кусків дерева в цілісну дошку. Після чого проходить всі стадії шліфування, потім на спеціальному обладнанні створюється лицьова сторона дошки і в кінці обробляється маслом. В результаті ми можемо милуватися неперевершеним виглядом і цікавою структурою! Обробна дошка є довговічна, зручна, протистоїть воді, не скручується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Крышка | Нет |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес столика | 2 кг |
| Высота столика | 170 мм |
| Глубина столика | 300 мм |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Длина столика | 300 мм |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Покрытие | Масло+воск |
| Полки | натуральное дерево |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Столешница | натуральное дерево |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Фасады | натуральное дерево |
| Форма столешницы | круглая |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Горный |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴






