Новинка

Столик для сніданків у ліжко розкладний дерев'яний з підставкою під склянки/келихи 55х28х22 см. Білий
650 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СТН01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
🥞сніданків, обідів, перекусів в ліжко
👨🏻💻 роботи
🖥️ переглядів фільмів/серіалів
🌿часопроведень на природі
▫️матеріал: фанера
▪️загальний розмір: 58х28см
▫️місце для ноутбука/смаколиків: 36х23см
▪️діаметр для пляшки/кружок: 9см
▫️діаметр для келихів: 4,5см
▪️висота ніжок: 22см
▫️колір: Білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 22 мм |
| Длина | 550 мм |
| Диаметр | 280 мм |
| Материал | Дерево |
| Ручки | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴







