Новинка

Міні Бар Каністра для Пляшок з Відсіком для Чарок та пляшки 33x24x9.5 см. 0.5 л.Темна
980 ₴
- Нет в наличии
- Код: кА 01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Каністра міні-бар
Характеристики:
- Висота 33 см
- Ширина 24 см
- Глибина 9,5 см
- Підходить для пляшок 0,5л
Оригінальний подарунок каністра-бар "Аптечка для душі" та "Краще живіт від пива, ніж горб від роботи" виготовлений вручну з якісної фанери. Каністра бар має розміри 33х24х9,5 см. Дверцята бару, які відкриваються і закриваються поворотною ручкою, декоровані гравіюванням. Такий міні бар декоративний можна брати із собою для пікніка, для гриля, поставити вдома чи в гаражі. Каністра бар сувенір з фанери виглядає лаконічно та досить містка зсередини. Це "живий" подарунок для чоловіка, який не залишить байдужим нікого. Для досягнення найбільшого ефекту – перед врученням подарунка наповніть міні-бар напоями.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 95 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Фанера |
| Вместимость бутылок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴









