Новинка

Подарунковий Міні Бар машина "Козак" 33x18x16.5 см. (4 чарки). Чудовий подарунок!
900 ₴
- Нет в наличии
- Код: кА 03
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Міні-бар позашляховик з чарками "Козак"
Міні-бар являє собою комплект з дерев'яної підставки у формі військового автомобіля та скляних чарок в кількості 4 штуки. А в середину автомобіля поміщається пляшка 0.5л.
Всі деталі вирізані лазером з фанери і покриті безбарвним лаком. Лак не має запаху, а сама підставка має приємний деревний аромат.
Розмір (мм):
- довжина: 350мм
- висота: 180мм
- глибина: 160мм
Позашляховик відмінно підійде для прикраси банкетного столу, а також стане маленьким, але приємним елементом в інтер'єрі будь-якого приміщення. Також такий набір може послужить хорошим і практичним подарунком для близьких і друзів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 180 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Фанера |
| Вместимость бутылок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 900 ₴









