Топ

Набір дерев'яних дощечок на металевій підставці Горіх 3в1 15х30см,18х33см,20х36см
600 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: гор013
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
"Насолоджуйтесь готуванням з комфортом та стилем за допомогою нашого набору дерев'яних кухонних дощечок на металевій підставці. Цей набір 3 в 1 включає в себе три різних розміри дощечок, виготовлених з високоякісного дубового дерева, що гарантує їхню міцність та довговічність. Зручна металева підставка дозволяє зберігати дощечки в порядку і зекономити місце на вашій кухні. Цей набір є ідеальним рішенням для будь-якої кухні, надаючи вам можливість готувати з задоволенням та елегантністю."- Набір дощок на металевій підставці 🔥
- Матеріал - Горіх🌳
- Розмір дощок - 15х30см, 18х33см, 20х36см📏
.Кожен виріб є унікальним та може відрізнятися структурою дерева від фото що в оголошення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 300 мм |
| Диаметр | 360 мм |
| Цвет | Темно-серый |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Материал | Дерево |
| Ручка | Нет |
| Толщина | 20 мм |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴










