Топ

Набор деревянного игрушечного оружия. Катана. Нунчаки. Кунаи. Сюрикени. Набор ниндзя 8 шт
650 ₴
- Готово к отправке
- Код: кат01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дерев'яний набір юного ніндзя
Прекрасний набір іграшкової зброї для юних ніндзя. Не заточені, безпечні для дітей. Порізатися такою зброєю неможливо. Дитячий набір є втіленням фантазії будь-якого хлопчика. Адже не секрет, що в період рольової гри багато дітей розвивають і застосовують власну фантазію.
Набір виготовлений із дерева і складається з;
Катани
Нунчаків 2 шт
ніж кунай 2 шт
сюретники 3 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Цвет | Красный |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Максимальная дальность стрельбы | 5 м |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴









