
Хлебница древесная Эко темная в полоску 38x27x17см
500 ₴
- Готово к отправке
- Код: хл22
- +380 (98) 713-07-45Мененджер
Хлібниця дерев‘яна
Матеріал-бук (варений)
Розмір: 38*27*17см.
Рекомендуємо хлібницю з натурального матеріалу, в якій відмінно зберігаються хлібобулочні вироби. Дерев'яна хлібник, придбана в магазині «Згарда», проста у використанні і невимоглива в догляді. Вона виготовлена з дерева бука і має тоновані боки з зовнішньої сторони, а всередині лаком і фарбою дерево не оброблено.
Конструкція проста, заслінка відкривається рухом вгору і закривається вниз.
Є зручна ручка. Зберігати хліб в цій хлібниці можна за всіма правилами, оскільки випічка має доступ повітря, що перешкоджає утворенню цвілі. Якщо вибирати хорошу хлібницю, то варто віддати перевагу такій, карпатської, так як вона не квола, довговічна (має міцну основу і надійний механізм - висувну кришку), з продуманою вентиляційною системою, без запаху.
Простий догляд.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вентиляционные отверстия | Нет |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 27 см |
| Длина | 38 см |
| Диаметр | 38 см |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Дерево |
| Материал крышки | Дерево |
| Тип | Хлебница |
| Тип крышки | Откидная |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 27 см |
- Цена: 500 ₴










