
Скарбничка для грошей 365 днів На забаганки жінки №25 Скарбничка
235 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: с0026
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка 365 днів "На забаганки жінки"
▪️Матеріал: ХДФ🌳
▪️Розмір: 23х18х16 см📏
▪️Кожен день закидуємо суму від 1грн до 365грн протягом року👌
▪️закреслюємо відповідну суму в таблиці 📝
▪️ загальна сума яку ви зберете за рік - 66 795 грн💵
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.65 г |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | День народження |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
- Спосіб упаковки: Пакується в коробку нової пошти та в стрейч.


