Топ

Винний столик Дуб на 4 келихи Дубовий столик
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВД047
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтичні вечори із другою половинкою чи вечір у колі веселою компанією? Наш інтернет магазин пропонує Вам винний столик на 5 відділення для їжі, 4 виїмки для келиха та місце для пляшки. Виготовлений столик , дуба . Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі.
Розмір столу у розкладеному вигляді 35х35х17см.
Покритий столик харчовим маслом, тому не шкідливий для здоров'я і допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Стиль виконання | Класичний |
| Діаметр | 35 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 360 мм |
| Глибина столика | 360 мм |
| Висота столика | 20 мм |
| Вага столика | 2 кг |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
- Спосіб упаковки: Власне пакування, пакуємо в картонну коробку.






