
Дерев'яний столик винний Дуб з отвром для пляшки та 2 бокалів
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВОД02
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтичні вечори із другою половинкою чи вечір у колі веселою компанією? Наш інтернет магазин пропонує Вам винний столик на 5 відділення для їжі, 2 виїмки для келиха та місце для пляшки. Виготовлений столик , дуба.
Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі.
Розмір столу у розкладеному вигляді 35х35х17см.
Покритий столик харчовим маслом, тому не шкідливий для здоров'я і допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 20 мм |
| Глибина столика | 360 мм |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Довжина столика | 360 мм |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Немає |
| Покриття | Олія + віск |
| Полиці | натуральне дерево |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Фасади | натуральне дерево |
| Форма стільниці | кругла |
| Колір | Дуб Клондайк |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴
- Спосіб упаковки: Власне пакування, пакуємо в картонну коробку.




