
Скарбничка для грошей 365 днів На мрію 365 днів (№6)
235 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: с0020
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже популярна скарбничка 365 днів "на мрію". Якщо щодня відкладати суму від 1 до 365 грн. протягом року, то можна легко накопичити 66 тисяч 795 грн. Щодня кладемо в скарбничку будь-яку суму та закреслюємо її в таблиці. Коли усі цифри будуть закреслені – у вас буде 66.795 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал | ДВП |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
- Спосіб упаковки: Відправляємо в зібраному і розібраному вигляді. Пакуємо у стрейч та картонну коробку.


