Топ

Підставка під чашку та десерт
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПГ01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під чашку та десерт▪️Матеріал: бук▫️Розмір: 23х11смПідставка виготовлена з екологічно чистої і безпечної для людини деревини, яка не виділяє шкідливих речовин при нагріванні .Захистить поверхню меблів від плям і слідів .
Така підставка буде актуальна не тільки вдома, але й барі, кафе і навіть офісі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 110 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Овальна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴







