Новинка

Стільниця для тіста з дерева Дерев'яна стільниця з бортиками Дошка для тіста 60х50 см
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ022
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільниця для тіста (кухонна)Розміри: 60х50см Матеріал : Бук (варений)Має бортики з обох сторін, можна використовувати дві сторони!Ідеально гладка, пропитана олією
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Підходить для посуду з тефлоновим покриттям | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Висота | 20 мм |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Стільниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴










