Новинка

Стільниця для тіста з дерева Дерев'яна стільниця з бортиками Дошка для тіста 40х50 см
380 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: с022
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільниця для тіста (кухонна)Розміри: 40х50см Матеріал : Бук (варений)Має бортики з обох сторін, можна використовувати дві сторони!Ідеально гладка, пропитана олією
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 500 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 20 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Стільниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴










