Новинка

Обробна дошка з ножиком Дорожній набір Дошка для нарізки
100 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: дн01
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дерев'яні дошки - це один з найнеобхідніших речей на
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
кухні. У набір входить дощечка з гравіюванням та металевий ніж з дерев’яною ручкою. Виготовлені із екологічно чистої деревини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 17 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Ручка | Немає |
| Товщина | 17 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуємо у власне пакування, якість хороша




