Новинка

Пивний столик Дубовий (Прямокутний) на 5 секцій
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: пив 0255
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пивний столик на ніжках (розкладні) на 2 пляшки пива та 5 секцій для закусок. Матеріал - дерево Дуб
Розмір 35см*27см*2,5см Висота 17 см
Стійкий та гладенький на дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 2 кг |
| Висота столика | 170 мм |
| Глибина столика | 350 мм |
| Довжина столика | 350 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Покриття | Олія + віск |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Стиль виготовлення | Класичний |
| Товщина стільниці | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картонну коробку розміром 35*35*6 см. Вартість якої вже включена у вартість столика.










