Новинка

Винний столик D-35 Дерев'яний винний столик 35х35х17см Столик у формі Серця , столик серце
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01111
+380 (98) 713-07-45
Директор- +380 (98) 713-07-45Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите романтичні вечори із другою половинкою чи вечір у колі веселою компанією? пропонуємо Вам винний столик на 4 відділення для їжі, 2 виїмки для келиха і місце в центрі столу для пляшки. Виготовлений столик з карпатського Бука. Ніжки біля столу розкладні, тому він займе щонайменше місця на вашій кухні. Такий столик здивує Ваших гостей та стане вишуканістю під час подачі. Розмір столу у розкладеному вигляді 35х35х17см. Покритий столик харчовою олією, тому не шкідливий для здоров'я і допомагає зберігати стіл у первозданному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага столика | 2 кг |
| Форма стільниці | кругла |
| Глибина столика | 350 мм |
| Висота столика | 170 мм |
| Довжина столика | 350 мм |
| Покриття | Олія + віск |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Стан | Нове |
| Товщина стільниці | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Столик пакується в картонну коробку розміром 35*35*6 см. Вартість якої вже включена у вартість столика.









